Vítejte na stránkách společnosti Mars Česká republika a Slovensko

Mars Crowned Best Workplace in Europe 2016

Mars Crowned Best Workplace in Europe 2016 Přečtěte si více

Značky

 • WHISKAS®

  Aby byly kočky spokojené každý den

  Jestliže chcete mít zdravou a spokojenou kočku, neexistuje lepší volba než WHISKAS®. Ostatně s výrobou WHISKAS máme již více než čtyřicetileté zkušenosti.

 • PEDIGREE®

  Světová jednička mezi krmivy pro psy

  Můžete se spolehnout, že díky více než sedmdesátileté tradici udržují výrobky PEDIGREE® nejlepšího přítele člověka vždy v kondici, zdravého a spokojeného. Krmiva PEDIGREE® nabízejí varianty pro psy každé velikosti a plemene.

 • SHEBA®

  Každý den kousek lásky.

  SHEBA® rozumí jemným chutím koček a přesně ví, co mají tito malí gurmáni rádi. SHEBA® nabízí širokou nabídku pochoutek vyráběných podle vyvážených receptů z lahodných surovin. S pochoutkami Sheba se můžete spolehnout, že každý den si novým lahodným způsobem podmaníte smysly vaší kočky.

 • DREAMIES

  Těmto pochoutkám kočky neodolají.

  DREAMIES jsou křupavými kapsičkami s lahodnou jemnou náplní – kočky po nich šílí!

 • KITEKAT®

  Pomáhá vaší kočce vychutnávat život.

  KITEKAT® je výživným kočičím krmivem s nezbytnými živinami a vitamíny, které pomáhá kočkám zůstat fit a ve zdraví skotačit.

 • CHAPPI®

  V pětinásobně lepší kondici

  Díky výživným surovinám pomáhá CHAPPI® vašim psům zůstat v pětinásobně lepší kondici; podporuje přirozenou vitalitu a udržuje lesklou srst, perfektní stav, silné kosti a zdravé zuby.

 • UNCLE BEN'S®

  Již přes padesát let je snadné uvařit dobrou rýži.

  Od tradiční dlouhozrnné rýže, přes rýži, kterou je možné snadno a pohodlně ohřát v mikrovlnné troubě, až po lahodné etnické omáčky, které si zamiluje celá rodina, mají produkty UNCLE BEN'S® velmi snadnou přípravu a mohou být součástí chutného a vyváženého jídla.

 • DOLMIO®

  Omáčky DOLMIO® představují rychlou a pohodlnou cestu k přípravě výživného jídla s chutí inspirovanou Itálií a příchutěmi, které si oblíbí celá rodina.

 • MARS®

  Neuvěřitelně úspěšná čokoládová tyčinka.

  Tyčinka MARS® původně vyráběná v Británii se nyní prodává na celém světě a je jedním z nejúspěšnějších výrobků svého druhu.

 • SNICKERS®

  „Když máš hlad, nejsi to ty!“

  Tyčinka SNICKERS®, napěchovaná oříšky, karamelem a nugátem a zalitá mléčnou čokoládou, se od svého uvedení na trh v roce 1930 rychle stala jednou z nejoblíbenějších pochoutek na světě. A o 80 let později se stále drží na vrcholu žebříčku popularity.

 • TWIX®

  Udělej si opravdovou pauzu

  Křupavá, křehká sušenka, jemná krémová čokoláda a lahodný vláčný karamel. Tyčinka s lahodnou chutí je ideální pro chvíle oddechu.

 • ORBIT®

  Vychutnávají si je miliony lidí po celém světě.

  Jemná, osvěžující chuť žvýkačky ORBIT® bez cukru zanechá ve vašich ústech ten „čistý pocit hned po vyčištění zubů“. Žvýkačka ORBIT® je celosvětovou značkou, kterou si vychutnávají miliony lidí po celém světě.

 • SKITTLES®

  Ochutnejte ovocnou duhu

  Směs malých ovocných bonbónků SKITTLES® v pestrobarevné skořápce přináší svým příznivcům „chuť ovocné duhy“ už po několik desetiletí.

 • ROYAL CANIN®

  Neustále prohlubujeme naše znalosti o těch jediných pravých zákaznících této značky, jimiž jsou psi a kočky.

  ROYAL CANIN® kombinuje v jednom jediném krmivu mozaiku 50 živin nutných k uspokojení konkrétních potřeb každého mazlíčka.

Novinky

12/06/2016
A brighter future for rescue homes in the UK with Pedigree and Whiskas

In April, we announced the winners of our 2016 Whiskas and Pedigree Feeding Brighter Futures Grants. The programme donates £1 Read on..

11/04/2016
Diversity: the spark for creativity

Did you know that women make decisions on 80-85% of household purchases yet still only make up 16% of senior executives?* Inn Read on..

principles-in-action
mars.com:czech:cs:home