Vítejte na stránkách společnosti Mars Česká republika a Slovensko

Preventivní stahování některých čokoládových produktů z trhu

Společnost Mars/Wrigley Česká republika stahuje některé výrobky SNICKERS®minis, MARS® Přečtěte si více

Značky

 • WHISKAS®

  Aby byly kočky spokojené každý den

  Jestliže chcete mít zdravou a spokojenou kočku, neexistuje lepší volba než WHISKAS®. Ostatně s výrobou WHISKAS máme již více než čtyřicetileté zkušenosti.

 • PEDIGREE®

  Světová jednička mezi krmivy pro psy

  Můžete se spolehnout, že díky více než sedmdesátileté tradici udržují výrobky PEDIGREE® nejlepšího přítele člověka vždy v kondici, zdravého a spokojeného. Krmiva PEDIGREE® nabízejí varianty pro psy každé velikosti a plemene.

 • SHEBA®

  Každý den kousek lásky.

  SHEBA® rozumí jemným chutím koček a přesně ví, co mají tito malí gurmáni rádi. SHEBA® nabízí širokou nabídku pochoutek vyráběných podle vyvážených receptů z lahodných surovin. S pochoutkami Sheba se můžete spolehnout, že každý den si novým lahodným způsobem podmaníte smysly vaší kočky.

 • DREAMIES

  Těmto pochoutkám kočky neodolají.

  DREAMIES jsou křupavými kapsičkami s lahodnou jemnou náplní – kočky po nich šílí!

 • KITEKAT®

  Pomáhá vaší kočce vychutnávat život.

  KITEKAT® je výživným kočičím krmivem s nezbytnými živinami a vitamíny, které pomáhá kočkám zůstat fit a ve zdraví skotačit.

 • CHAPPI®

  V pětinásobně lepší kondici

  Díky výživným surovinám pomáhá CHAPPI® vašim psům zůstat v pětinásobně lepší kondici; podporuje přirozenou vitalitu a udržuje lesklou srst, perfektní stav, silné kosti a zdravé zuby.

 • UNCLE BEN'S®

  Již přes padesát let je snadné uvařit dobrou rýži.

  Od tradiční dlouhozrnné rýže, přes rýži, kterou je možné snadno a pohodlně ohřát v mikrovlnné troubě, až po lahodné etnické omáčky, které si zamiluje celá rodina, mají produkty UNCLE BEN'S® velmi snadnou přípravu a mohou být součástí chutného a vyváženého jídla.

 • DOLMIO®

  Omáčky DOLMIO® představují rychlou a pohodlnou cestu k přípravě výživného jídla s chutí inspirovanou Itálií a příchutěmi, které si oblíbí celá rodina.

 • MARS®

  Neuvěřitelně úspěšná čokoládová tyčinka.

  Tyčinka MARS® původně vyráběná v Británii se nyní prodává na celém světě a je jedním z nejúspěšnějších výrobků svého druhu.

 • SNICKERS®

  „Když máš hlad, nejsi to ty!“

  Tyčinka SNICKERS®, napěchovaná oříšky, karamelem a nugátem a zalitá mléčnou čokoládou, se od svého uvedení na trh v roce 1930 rychle stala jednou z nejoblíbenějších pochoutek na světě. A o 80 let později se stále drží na vrcholu žebříčku popularity.

 • TWIX®

  Udělej si opravdovou pauzu

  Křupavá, křehká sušenka, jemná krémová čokoláda a lahodný vláčný karamel. Tyčinka s lahodnou chutí je ideální pro chvíle oddechu.

 • ORBIT®

  Vychutnávají si je miliony lidí po celém světě.

  Jemná, osvěžující chuť žvýkačky ORBIT® bez cukru zanechá ve vašich ústech ten „čistý pocit hned po vyčištění zubů“. Žvýkačka ORBIT® je celosvětovou značkou, kterou si vychutnávají miliony lidí po celém světě.

 • SKITTLES®

  Ochutnejte ovocnou duhu

  Směs malých ovocných bonbónků SKITTLES® v pestrobarevné skořápce přináší svým příznivcům „chuť ovocné duhy“ už po několik desetiletí.

 • ROYAL CANIN®

  Neustále prohlubujeme naše znalosti o těch jediných pravých zákaznících této značky, jimiž jsou psi a kočky.

  ROYAL CANIN® kombinuje v jednom jediném krmivu mozaiku 50 živin nutných k uspokojení konkrétních potřeb každého mazlíčka.

Novinky

05/25/2016
Words from our Power leader: “the right thing to do for our consumers is the right thing t

The industry that Mars is a part of is full of opportunities. From the creation of new flavors and products, to improving its Read on..

05/23/2016
Our View on the FDA’s New Nutrition Facts Panel Rule

On May 20, 2016, at the Partnership for a Healthier America Summit, First Lady Michelle Obama announced the FDA’s final rule Read on..

mars.com:czech:cs:home