Visit our global site
Tiskové zprávy
Psí zubaři letos navštíví 44 měst

11 červenec 2011

Majitelé psů po celé České republice mohou využít bezplatného veterinárního vyšetření u příležitosti  osvětové akce „Pedigree měsíc zdravého chrupu“. Pojízdná veterinární poradna navštíví od 18. července do 22. září 2011 celkem 44 měst v ČR. Odborníci v psy zdarma vyšetří a vysvětlí jejich majitelům, jak se účinně starat o psí chrup.

Pedigree® - procházka se psy.

19 květen 2011

Jdeme se projít.
Jdeme se bavit.
Jdeme pejskům pro radost.

544 pejskařů a 329 pejsků se prošlo pro dobrou věc!
Druhý květnový víkend se v Praze konal Prague International Marathon, jehož součástí byl také sobotní Pedigree® procházka se psy. Tento 4,5 km dlouhý nesoutěžní pochod Stromovkou se uskutečnil již druhým rokem a přilákal celkem 544 lidí a 329 psů. Na ploše před pražským Výstavištěm se před 16 hodinou sešlo mnoho psích příznivců se svými čtyřnohými kamarády. Děti i dospělé přivedla možnost získat zajímavé ceny v podobě krmiva a pamlsků Pedigree R a zároveň pomoci opuštěným psům v útulcích.

Přijďte oslavit Světový den zvířat

05 říjen 2010

Nadace na ochranu zvířat pořádá u příležitosti letošního Světového dne zvířat oslavu, která se uskuteční v sobotu 9. října 2010 od 14 do 18 hodin v Praze, na pankrácké pláni (Centrální park Pankrác).

Návštěvníci oslavy Světového dne zvířat uvidí ukázky výcviku asistenčních a záchranářských psů, tance se psy, vystoupení hudebních skupin Burma Jones a Marimba. Vstup do Centrálního parku na Pankráci je zdarma. Během oslavy Světového dne zvířat proběhne charitativní sbírka chovatelských potřeb pro opuštěné psy a kočky a získané chovatelské pomůcky předá Nadace na ochranu zvířat útulkům.

Zvířatům bez domova pomohlo 36 procent Čechů

23 červenec 2010

Výzkum provedený letos v květnu ukázal vlažný vztah Čechů k ochraně zvířat a opuštěným zvířatům. Přibližně 6 % obyvatel České republiky nepovažuje ochranu zvířat za potřebnou ani důležitou. Neznalost útulků v blízkosti svého bydliště uvedlo 41 % dotázaných. Vztah respondentů k cizím a opuštěným zvířatům je ovlivněn pohlavím a tím, jestli jsou sami majitelé psa nebo kočky. Ženy si více všímají zvířat ve svém okolí a těm opuštěným pomáhají častěji než muži. Z průzkumu provedeného výzkumnou společností STEM/MARK dále vyplynulo, že psa nebo kočku má doma 52 % českých domácností. Ukázalo se, že právě ti si všímají nevyhovujících životních podmínek okolních zvířat častěji než běžná populace.
Prohlídka psích zubů začíná 21.7.2010 v Praze

21 červenec 2010

Pejskaři z různých částí Prahy mají ideální příležitost k vyšetření zubů svých mazlíčků v předposledním červencovém týdnu. Bezbolestně a navíc zcela zdarma mohou nechat vyšetřit zuby svému čtyřnohému kamarádovi v pojízdné veterinární poradně Pedigree. Mobilní veterinární poradna navštíví od 21.-25. července 2010 pět pražských parků, a to Vyšehrad, oboru Hvězda, Čimický háj, Stromovku a Letnou. Potom mobilní poradna navštíví další města v ČR i na Slovensku. Studenti veterinární medicíny přijedou ve žlutém karavanu do parků, kde se chlupatí mazlíčci cítí nejlépe a kde nejsou stresovaní prostředím veterinární ordinace. Odborníci v pojízdné veterinární poradně pejsky zdarma vyšetří a jejich majitelům poskytnou cenné rady, jak se účinně starat o psí chrup. Čtyřnohé pacienty čeká zdravá a chutná odměna - dentální pochoutky Pedigree® Denta Stix k samočištění zubů. Majitelé vyšetřených pejsků dostanou žvýkačky Orbit a chovatelské časopisy. Více informací na: www.peceopsa.cz

< Předchozí 1 | 2 | 3 Další >

Korporátní informace

Historie

Od domácího výrobce cukrovinek k mezinárodní společnosti.

Globální novinky a zprávy

Navštivte www.mars.com