Visit our global site
Tiskové zprávy
Psí zubaři letos navštíví 44 měst

11 červenec 2011

Majitelé psů po celé České republice mohou využít bezplatného veterinárního vyšetření u příležitosti  osvětové akce „Pedigree měsíc zdravého chrupu“. Pojízdná veterinární poradna navštíví od 18. července do 22. září 2011 celkem 44 měst v ČR. Odborníci v psy zdarma vyšetří a vysvětlí jejich majitelům, jak se účinně starat o psí chrup.

Pedigree® - procházka se psy.

19 květen 2011

Jdeme se projít.
Jdeme se bavit.
Jdeme pejskům pro radost.

544 pejskařů a 329 pejsků se prošlo pro dobrou věc!
Druhý květnový víkend se v Praze konal Prague International Marathon, jehož součástí byl také sobotní Pedigree® procházka se psy. Tento 4,5 km dlouhý nesoutěžní pochod Stromovkou se uskutečnil již druhým rokem a přilákal celkem 544 lidí a 329 psů. Na ploše před pražským Výstavištěm se před 16 hodinou sešlo mnoho psích příznivců se svými čtyřnohými kamarády. Děti i dospělé přivedla možnost získat zajímavé ceny v podobě krmiva a pamlsků Pedigree R a zároveň pomoci opuštěným psům v útulcích.

Zvířatům bez domova pomohlo 36 procent Čechů

23 červenec 2010

Výzkum provedený letos v květnu ukázal vlažný vztah Čechů k ochraně zvířat a opuštěným zvířatům. Přibližně 6 % obyvatel České republiky nepovažuje ochranu zvířat za potřebnou ani důležitou. Neznalost útulků v blízkosti svého bydliště uvedlo 41 % dotázaných. Vztah respondentů k cizím a opuštěným zvířatům je ovlivněn pohlavím a tím, jestli jsou sami majitelé psa nebo kočky. Ženy si více všímají zvířat ve svém okolí a těm opuštěným pomáhají častěji než muži. Z průzkumu provedeného výzkumnou společností STEM/MARK dále vyplynulo, že psa nebo kočku má doma 52 % českých domácností. Ukázalo se, že právě ti si všímají nevyhovujících životních podmínek okolních zvířat častěji než běžná populace.
Společnost Mars Petcare oznámila svůj závazek do roku 2020 používat pouze ryby z obnovitelných zdrojů

08 duben 2010

Společnost Mars, Inc. se jako první na trhu zavázala k používání ryb pouze z obnovitelných zdrojů v segmentu petcare, a to nejpozději do roku 2020. V situaci tenčících se globálních zdrojů ryb se společnost Mars, jeden z největších výrobců potravy pro domácí zvířata, ve spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF) zavázala přispět k trvale udržitelnému rybolovu. Společnost Mars si v segmentu petcare klade následující cíle:
• používat pouze ryby získané ze 100% obnovitelného rybolovu a ekologického chovu ryb,
• postupně nahrazovat používání celých ryb a rybích filetů z volně žijících ryb vedlejšími rybími produkty a rybami chovanými udržitelným způsobem,
• používat pouze trvale udržitelné alternativy pro suroviny z mořských ryb.

Snickers podporuje originální sportovce - jede na vlně adrenalinu

01 únor 2010

Společnost Mars, výrobce cukrovinek, vsadila na adrenalin a podporu aktivit předních českých sportovců. Pod názvem NUTCASE odstartovala dlouhodobá kampaň a silná marketingová komunikace značky Snickers. Koncept je založený na podpoře NUTCASE týmu, jehož členy spojuje tvrdost, rebelství a ochota riskovat. Sedm profesionálních českých sportovců ve složení: Libor Podmol, Martin Koreň (jezdci FMX), Michael Beran (jezdec BMX), Roman Červenka (hokejista), Martin Černík, Michal Novotný (snowboardisti) a Tomáš Kraus (skikrosař) jsou podporováni značkou Snickers. Extrémní výkony sportovců vyžadují odvahu a spousty energie, proto značka Snickers podporuje Nutcase tým v jejich aktivitách a pomáhá jim žít naplno.

< Předchozí 1 | 2 Další >

Korporátní informace

Historie

Od domácího výrobce cukrovinek k mezinárodní společnosti.

Globální novinky a zprávy

Navštivte www.mars.com