Visit our global site
Čokoláda
Ve společnosti Mars děláme vše pro to, aby si naši spotřebitelé mohli s potěšením užívat svoje chvíle s čokoládou
Ve všem, co děláme, je pro nás určující očekávání našich spotřebitelů. V roce založení společnosti (1911) od nás spotřebitel požadoval chutnou čokoládu, která by byla cenově dostupná a praktická ke konzumaci. A společnost Mars přišla s revolučním konceptem čokoládové tyčinky Mars. V dnešní době, téměř 100 let od založení společnosti Mars, je pro nás přání zákazníka stejně určující, jako v r. 1911

SNICKERS®

Nepřestávej, jdi do Snickers

Tyčinka SNICKERS s oříškovou náplní, karamelem a nugátem obalená v mléčné čokoládě se od svého uvedení na trh v roce 1930 rychle stala jednou z nejoblíbenějších pochoutek na světě. A o 75 let později se stále drží na vrcholu žebříčku popularity.

M&M'S®

Barevná čokoládová zábava

Kousky čokolády (a oříšků) ve tvaru bonbónků jsou jedny z nejznámějších cukrovinek na světě. Poznáte je na první pohled.

MARS®

Čokoládová tyčinka, jejíž úspěch přesahuje tento svět.

Tyčinka MARS se původně vyráběla v Británii, ale nyní se prodává na celém světě. Je to jeden z nejúspěšnějších výrobků svého druhu.

TWIX®

Levý a pravý Twix v jednom balení. Zkus oba a vyber si!

Když je čas udělat si přestávku, dejte si dvojité občerstvení. Dvě tyčinky se sušenkou, karamelem a čokoládou Vám umožní podělit se.

BOUNTY®

Chuť ráje.

Jsou místa, kde věčně svítí slunce, kde chuť kokosu vytvářejí sluneční paprsky a svěží vítr oceánu. Tyčinka BOUNTY je vyrobena z této kokosové chuti, z touhy navštívit sladký a exotický svět.

MILKY WAY®

MILKY WAY přináší lehkost do Vašeho života.

Malá svačinka mezi sportovními aktivitami nebo ve chvílích odpočinku: MILKY WAY − nadýchaná mléčně-čokoládová tyčinka plněná šlehaným krémem.

Nutriční informace- čokoládové výrobky

Historie

Od domácího výrobce cukrovinek k mezinárodní společnosti.

Udržitelné pěstování kakaa