Visit our global site
Zdravý životný štýl

Ako zodpovedný výrobca potravín sa usilujeme o vytváranie zdravšieho prostredia tým, že významne prispievame k propagácii zdravého životného štýlu a k edukácii spotrebiteľov.

V spoločnosti Mars sme vždy verili v dobré a kvalitné potraviny. V roku založenia spoločnosti (1911) od nás spotrebiteľ požadoval chutnú čokoládu, ktorá by bola cenovo dostupná a praktická na konzumáciu. V súčasnosti, takmer 100 rokov od založenia spoločnosti Mars, sa požiadavky našich spotrebiteľov príliš nezmenili.

Čo sa však zmenilo priam dramaticky, je situácia okolo nás, naše prostredie. Sociálne a ekonomické zmeny zásadným spôsobom ovplyvnili tak naše stravovanie, ako aj životný štýl. V dnešnej dobe sa výrazne menej hýbeme a nemáme veľa možností venovať sa cvičeniu či fyzickej aktivite, ktorá by nám pomohla spáliť energiu, ktorú prijímame prostredníctvom nutrične hodnotnej stravy. V poslednej dobe sme zaznamenali celosvetový nárast obezity.

V spoločnosti Mars sme si vedomí týchto zmien. Naším cieľom a záväzkom je správať sa zodpovedne a významným spôsobom prispievať k riešeniu problému obezity. Veríme, že potešenie z jedla patrí medzi radosti príjemného a pestrého života. Ide však o to, nájsť tú správnu rovnováhu. Náš úspech nemeriame iba chuťou a kvalitou našich výrobkov, ale aj naším zodpovedným prístupom k zlepšovaniu životosprávy a stravovacích návykov našich spolupracovníkov a spotrebiteľov.Na začiatok ^

Nutričné informácie - čokoládové výrobky

Náš záväzok

Poznajte, čomu veríme a aké je naše krédo pre podnikanie na celom svete.

Udržateľné pestovanie kakaa