Visit our global site
Naše značky
Spoločnosť Mars je vo Slovenskej republike zastúpená v štyroch segmentoch: čokoláda, krmivá pre domácich miláčikov, hlavné jedlá a Wrigley žuvačky a cukrovinky.


Čokoláda

Segment čokolády ponúka spotrebiteľom výrobky svetoznámych značiek, ako je SNICKERS®, MARS®, TWIX®, M&M'S®, MILKY WAY®, MILKY WAY MINUTE® a BOUNTY®. Sedem z dvadsiatich najpredávanejších čokoládových výrobkov na svete vyrába spoločnosť Mars.

Krmivá pre domácich miláčikov

Sme hrdí na to, že spoločnosť Mars patrí k najvýznamnejším výrobcom krmív pre domácich miláčikov. V roku 1992 sme boli jednou z prvých firiem, ktorá predstavila priemyselne vyrábané krmivá československým spotrebiteľom. Medzi naše výrobky patria populárne značky WHISKAS®, PEDIGREE®, CHAPPI®, KITEKAT®, CESAR®, SHEBA®, FROLIC® a PERFECT FIT®.

Hlavné jedlá

Značka UNCLE BEN'S® prináša chutné a praktické nápady do akejkoľvek kuchyne.

Wrigley žuvačky a cukrovinky

Spojením spoločností Mars, Incorporated a Wrigley v októbri 2008 pribudli do už existujúceho portfólia nečokoládových cukroviniek spoločnosti Mars (SKITTLES®, STARBURST®, LOCKETS®) populárne značky žuvačiek ORBIT®, AIRWAVES® či WINTERFRESH® a cukroviniek SOLANO® a SUGUS®.

Nutričné informácie - čokoládové výrobky

Zdravý životný štýl

Záväzky v oblasti zdravého životného štýlu.

Waltham

Veda, ktorá stojí za našimi značkami.

Udržateľné pestovanie kakaa