May,2012

„Mars Lietuva“ pelnė pagrindinį Socialiai atsakingos įmonės prizą

„Mars Lietuva“ pelnė pagrindinį Socialiai atsakingos įmonės prizą

„Šis apdovanojimas – mūsų nuoseklaus ir nenutrūkstamo darbo įvertinimas. Tai, jog įmonės kultūra ir iniciatyvos pelnė dar vieną aukštą įvertinimą patvirtina, jog siekdami savo veikla būti naudingais žmonėms ir planetai, pasirinkome teisingą kelią“, – sakė „Mars Lietuva“ vadovė Aušra Žemaitienė.


Įmonės veikla remiasi penkiais „Mars“ principais – kokybės, atsakomybės, bendradarbiavimo, efektyvumo ir nepriklausomumo. Šie principai įgalina bendrovę atsakingai priimti sprendimus ir  planuoti bendrovės ateitį, kurti socialiai atsakingą ir motyvuojančią aplinką.


Įmonė aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime, prisideda prie jos gerovės kūrimo, skiria itin didelę reikšmę darbuotojų saugai, nuolatiniam tobulėjimui, darbo aplinkos gerinimui. Bendrovė sėkmingai artėja prie išsikelto tikslo iki 2040 metų naudoti energiją gautą tik iš atsinaujinančių išteklių, visiškai eliminuoti šiltnamio efektą sukeliančius veiksnius ir neturėti neperdirbamų atliekų.


Socialiai atsakingos įmonės apdovanojimu pagerbiamos bendrovės, kurios labiausiai prisideda prie socialinės gerovės kūrimo ir jos stiprinimo, poveikio aplinkai mažinimo, o įmonės veikla demonstruoja lyderystę ir įsipareigojimą veikti skaidriai, sąžiningai elgtis su darbuotojais, visuomene ir valstybe.


Penktus metus vykstančiuose Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose šiais metais dalyvavo 51 įmonės. Daugiausia įmonių iš gamybos sektoriaus bei IT ir telekomunikacijų paslaugas teikiančių įmonių. Daugiau pretendavo į Metų darbovietės nominaciją, kuriai dalyviai pateikė 35 paraiškas.


Apie „Mars Lietuva“
UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Bendrovės gamyklai suteiktas Jūrų valdymo tarybos („Marine Stewardship Council“ – MSC) sertifikatas, patvirtinantis, kad gamybos procesuose naudojami iš tvarios žuvininkystės praktiką naudojančių žuvies tiekėjų įsigyjami žuvies produktai. Nuo 2012 metų bendrovė naudoja sertifikuotą „žalią“ lietuvišką elektros energiją, gaminamą iš atsinaujinančių energijos išteklių. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba daugiau kaip aštuoni šimtai darbuotojų.
Per metus gamykloje pagaminama 80 tūkst. tonų „Whiskas“, „Exelcat“, „Kitekat“, „Sheba“ produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 350 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 20 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais „Mars“, „Snickers“, „Bounty“, „M&M’s“ „Twix“, „Milky Way“, ryžiais ir padažais „Uncle Ben‘s“, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais „Pedigree“, „Chappi“, „Whiskas“, „Kitekat“, „Sheba“ „Frolic“, „Catsan“ ir „Natusan“ produktais.


Apie „Mars, Incorporated“
„Mars, Incorporated“, viena didžiausių šeimos valdomų įmonių pasaulyje, įkurta 1911 metais. 2008 metais bendrovė įsigijo įmonę „Wrigley“. „Mars, Incorporated“ apima šešias veiklos sritis: šokoladinių saldumynų, produkcijos gyvūnams augintiniams, maisto produktų, gėrimų gamybos, kramtomosios gumos ir nešokoladinių saldumynų, taikomųjų mokslinių tyrimų. „Mars, Incorporated“ turi 365 padalinius 71 šalyje, įskaitant 132 gamyklas. Bendrovės produkcija vartojama daugiau kaip 180 pasaulio šalių, metinė apyvarta viršija 30 milijardų JAV dolerių. „Mars, Incorporated“ dirba daugiau kaip 65 tūkst. darbuotojų. „Gallup“ tyrimų agentūra korporaciją 2011 metais pripažino geriausia darboviete pasauliniu mastu.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 
RAMŪNAS SEVERINAS
KORPORATYVINIŲ REIKALŲ SKYRIAUS VADOVAS
UAB „MARS LIETUVA“
T: +370 46 394 948
E: RAMUNAS.SEVERINAS@EFFEM.COM

Mars Makes Top 25 in World's Best Multinational Workplaces