Aplankykite korporacijos svetainę
Premijos ir socialinės garantijos

Atlygis už Jūsų atsidavimą

Žmonės ateina dirbti į „Mars“ dėl įvairių priežasčių. Žinoma, piniginės premijos yra labiausiai viliojanti paskata, bet trumpam užmirškime atlyginimą ir pažiūrėkime, kas dar naudingo Jūsų laukia.

Jums tinkamos sąlygos

Jau minėjome ypatingą laisvę ir savarankiškumą, nepriekaištingas mokymo programas ir puikias karjeros galimybes. Žmones motyvuoja skirtingi dalykai, todėl sukūrėme puikų socialinių garantijų paketą, kuris atitiks Jūsų darbo indėlį ir poreikius.

Yra ir įprastų priedų bei su teikiamomis paslaugomis susijusių premijų. Be piniginių priedų, darbuotojams suteikiamos įvairios privilegijos bei apdovanojimai.

Pripažinimas

Esame įsipareigoję užtikrinti, kad visi mūsų darbuotojai būtų patenkinti savo atliekamu darbu ir suinteresuoti dirbti. Kaip to pasiekiame? Tiesą sakant, gana paprastai – kasmet atliekame darbuotojų apklausą, nagrinėjame gautus duomenis ir prašome darbuotojų dalyvauti sudarant kiekvieno skyriaus veiksmų, skirtų įsitraukimo didinimui, planą. Gerų rezultatų pasiekusiems darbuotojams skiriamos premijos, specialiai jiems sukurtos pripažinimo programos. Nesvarbu, konkretus asmuo ar ne vienerius metus nepriekaištingai dirbęs padalinys pasiekė puikių darbo rezultatų – „Mars“ bendrovėje Jūsų pastangos neliks nepastebėtos.

Sveikatos priežiūra

Vienas svarbiausių „Mars“ prioritetų – rūpestis savo darbuotojais. Šiam tikslui įgyvendinti sukūrėme sveikatos priežiūros darbe paslaugų sistemą. Be to, visus darbuotojus, kad jaustųsi darbo vietoje saugūs, draudžiame gyvybės ir sveikatos draudimu.

Aplinka

Visi esame atsakingi už savo planetą. Mes daug anksčiau pradėjome galvoti apie mus supančią aplinką, negu tai tapo „madinga“. Mums itin svarbu tvarus išteklių naudojimas, bendrovės taršos ir atliekų mažinimas, vietos bendruomenių projektų rėmimas.

Taip pat, savo gamyklose ir biuruose vykdome nemažai programų, kurių pagrindinis tikslas - sumažinti produkcijos pakuotėms naudojamų medžiagų kiekį ir nuolat mažinti į aplinką išmetamų teršalų kiekį. Ir Jus skatiname dalyvauti tokioje veikloje, kad prisidėtumėte prie pasaulio išsaugojimo ateities kartoms.

Tai dar ne viskas

Tai tik trumpa apžvalga. Kai tapsite mūsų komandos dalimi, užtikrinsime, kad išsamiai susipažintumėte su bendrovės teikiamais privalumais ir skatinimo priemonėmis, suvoktumėte jų naudą ir galėtumėte jomis naudotis.


Į viršų ^

Aukštųjų mokyklų absolventai

Pradėkite savo istoriją pas mus ir su mumis kartu.

Tobulėkite kartu su mumis

Jums atveriame tobulėjimo erdvę.