Aplankykite korporacijos svetainę
Jubiliejinėje Pasaulinės gyvūnų dienos šventėje Gargžduose susirinko pusantro tūkstančio žmonių

2011 m. rugsėjo 26 d.

Šiais metais spalio 4 dieną visas pasaulis jau 80-tą kartą švęs Pasaulinę gyvūnų dieną. Gargždai paskutinį rugsėjo sekmadienį paminėjo jubiliejinę Pasaulinę gyvūnų dieną iš anksto. Šventėje dalyvavo daugiau kaip 1500 žmonių, apie 250 gyvūnų augintinių, net 16 augintinių iš gyvūnų globos namų „5 pėdutės“ įgijo naujuosius šeimininkus.

Dalyvių renginyje buvo trigubai daugiau nei pernai. Gargždiškiai į šventę kartu atsivedė ne tik šunis ir kates, bet atsinešė ir triušių, jūrų kiaulyčių, šeškų, šinšilą ar net žaltį. Šventę miestui dovanojo didžiausia gyvūnų maisto gamintoja Lietuvoje „Mars Lietuva“. Renginį ruošti padėjo Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro prižiūrimų šeimų vaikai.
 
„Naminiai gyvūnėliai, keičia mūsų gyvenimo būdą, skatina mus daugiau judėti ir sveikai gyventi, pakelia nuotaiką – gerina mūsų gyvenimo kokybę. Todėl ir šiais metais subūrėme visus mylinčius gyvūnus bendruomenės narius, kartu smagiai praleisti laisvalaikį su augintiniais, šeima ir pažįstamais gyvūnų dienos šventėje ir padėkoti mažiesiems draugams už tai, kad jie visų mūsų gyvenimą padaro spalvingesnį ir geresnį“, – sakė „Mars Lietuva“ vadovė Aušra Žemaitienė.

Gyvūnų dienos šventėje veterinarai, „Mars Lietuva” gyvūnų mitybos specialistai ir dresuotojai dalino vertingus patarimus apie gyvūnų mitybą ir priežiūrą, kinologų klubo „Grobis“ nariai rengė pasirodymus su dresuotais šunimis, veikė piešinių ir nuotraukų su gyvūnais paroda. Vaikams buvo paruoštas didelis stendas ant kurio jie tapė savo mylimus gyvūnus.

Renginyje buvo apdovanoti bendrovės „Mars Lietuva“ inicijuoto Gargždų mokyklose vykusio piešinių konkurso „Gyvūnas – žmogaus draugas“ gražiausių darbų autoriai. Visus 200 konkurso piešinių bendrovė padovanojo gyvūnų globos namams „5 pėdutės“, kuriuos savanoriai parduos aukcione, o  gautas lėšas skirs beglobių gyvūnų priežiūrai ir išlaikymui.

Gyvūnų diena minima nuo 1931 metų, po Florencijoje vykusios gyvūnų globos konferencijos. Šventei spalio 4 diena, Šv. Pranciškaus Asyžiečio vardinės, pasirinktos neatsitiktinai – jis laikomas visų gyvūnų globėju. Gyvūnų diena ne tik švenčiama, tą dieną žmonės taip pat skatinami susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą ir priežiūrą, jų teises, atkreipiamas dėmesys į opias gyvūnų problemas.Bendrovės istorija

Nuo virtuvėje gaminamų saldainių iki pasaulinės bendrovės.

Pasaulinės „Mars“ naujienos

Sužinokite pasaulines „Mars“ naujienas korporacijos tinklalapyje (anglų k.).