Aplankykite korporacijos svetainę

„Mars“ principų įgyvendinimas


Nuo pat įkūrimo pradžios „Mars, Incorporated“ veikla grindžiama Mars šeimos vertybėmis. Penki „Mars“ principai – kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas ir nepriklausomumas – nukreipia mus tikslo link ir daro bendrovę išskirtinę.

 

Mes, viena didžiausių pasaulyje maisto produktus gaminančių bendrovių, suprantame, kad visi mūsų veiksmai daro didelę įtaką žmonėms ir gamtos ištekliams. Mūsų verslas turi būti tvarus, kad būtų ką palikti ateinančioms kartoms.

 

Mūsų pasirinkti principai skatina pozityvią bendrovės veiklą ir užtikrina, kad jos rezultatai bus naudingi žmonėms ir visai planetai.

 

Visi mūsų principai pagrįsti svarbiausiomis – amžinosiomis žmogaus vertybėmis.
Kakavos sertifikavimas
Vienas iš „Mars“ veiklos tikslų sertifikuoti visą bendrovės gaunamą kakavą iki 2020 m., t. y. patvirtinti, kad ji auginama tik saugiais aplinkai būdais.
„Mars“ partnerystė su Afrikos kakavmedžius auginančiomis bendruomenėmis dėl geresnės jų ateities kūrimo (iMPACT)
Ši programa skirta Afrikos šalyse kakavmedžių auginimu besiverčiančių bendruomenių aplinkosaugos, ekonominėms ir socialinėms problemoms spręsti. Ji paremta bendradarbiavimu bei dėmesiu žmonių poreikiams.
„Mars ambasadorių“ programa (MAP)
MAP programa skatina ir sudaro galimybes kiekvienam „Mars“ darbuotojui parodyti savo asmeninį įsipareigojimą bei iniciatyvą per konkrečius darbus, kurie būtų naudingi žmonėms ir planetai.

Sveikata ir mityba

Mūsų įsipareigojimas skatinti sveiką gyvenimo būdą.

Įsipareigojimai

Sužinokite, kuo mes tikime ir kaip plėtojame veiklą visame pasaulyje.

Tvarus kakavos auginimas