Apr,2017

„Koty i zaloty” – nowy miniserial na antenie Polsatu

„Koty i zaloty” – nowy miniserial na antenie Polsatu

23 kwietnia w niedzielę o godzinie 17:40 na antenie telewizji Polsat, zostanie wyemitowany premierowy odcinek nowego serialu „Koty i zaloty”.

Produkcja dedykowana jest miłośnikom kotów i tym, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia, czym są kocie rytuały i jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy niebawem.

Każdy odcinek serialu, zamknięty w 5 minutach, będzie ukazywał perypetie Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra. To zgrane trio swoją osobą uświetni Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych lat, który będzie starał się wkraść w jej łaski. Kluczem do serca Kasi może okazać się jego kotka – Flora.

Wzajemne sympatie oraz animozje Kasi i Pawła, a także nieco burzliwa, ale pełna humoru historia ludzkiej i kociej miłości – tego z pewnością nie zabraknie w każdym z odcinków „Kotów i zalotów”. Bohaterowie produkcji pokażą widzom, jak zrozumieć koci świat. Z charakterystycznym dla siebie humorem odsłonią konwenanse i codzienne zwyczaje, jakie właściciele futrzaków nazywają kocimi rytuałami.

W roli serialowej Kasi, pojawi się Anna Dereszowska – aktorka teatralno-musicalowa oraz filmowa. U boku Anny, w roli Pawła, zagra Marcin Perchuć - aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, znany m.in. z roli premiera Konstantego Turskiego w serialu „Ekipa”.

- Koci świat bywa tajemniczy, tymczasem wystarczy odrobina dobrych chęci, by zrozumieć kocią perspektywę i pokochać ich świat. Niezależność jest tym, co w kotach podoba mi się najbardziej. Dlatego główna rola w serialu, gdzie partnerują mi koty, to chyba jedno z tych aktorskich wcieleń, które cieszą mnie najbardziej - powiedziała Anna Dereszowska, odtwórczyni głównej roli w serialu i ambasadorka marki Whiskas®.

Serial „Koty i zaloty” będzie składał się z 8 odcinków, każdy z nich będzie przedstawiał inną historię z życia Kasi, Pawła, Zuzi i ich serialowych kotów. Na końcu każdego odcinka kot Kacper – przedstawi swój punkt widzenia oraz pokaże ludzki świat z kociej perspektywy.

„Koty i zaloty” emitowane będą w każdą niedzielę o godzinie 17:40 na antenie Polsatu. Powtórki będzie można zobaczyć w soboty o godzinie 19:55 w kanale Polsat Cafe. Inicjatorem oraz sponsorem programu jest Mars Incorporated, producent marki Whiskas®.

mars.com:poland:pl:press center:news:news list