Global
Mars Home page

Mars svetainėse gali būti informacija apie mūsų maistą gyvūnams, užkandžius, maistą ir kitus gaminius, reklamą, totalizatorius, konkursus, pramogas ir kitas paslaugas, informacija apie mūsų bendrovę ar galimybes teikti prašymus dėl darbo arba apsipirkimą internetu. Dauguma mūsų svetainių yra skirta pirmiausiai suaugusiems klientams. Iš tiesų pagal mūsų pasaulinį užkandžių rinkodaros kodeksą, Mars patvirtino savo ketinimus skirti rinkodaros pranešimus dėl saldumynų ir užkandžių gaminių pirmiausia suaugusiems, ir kur leidžia ženklas, paaugliams. Mūsų užkandžių gaminiai nėra reklamuojami kitomis žiniasklaidos priemonėmis, stengiantis sudominti vaikus, jaunesnius nei 12 metų mūsų svetainėse. Tačiau, Mars taip pat realizavo tinkamus būdus apriboti galimybes vaikams, jaunesniems nei 12 metų, gauti ekrano užsklandas ir žaidimus ar prieiti prie kitų paslaugų tam tikrose svetainėse, laikantis mūsų įsipareigojimo nukreipti mūsų pranešimus pirmiausiai suaugusiems ar paaugliams. 

Skirtingos jurisdikcijos apibrėžia sąvoką „vaikas“ šiek tiek skirtingai, kiek tai susiję su privatumu ir kitais aspektais, remiantis jų pačių įstatymais. Svetainėse, kur mes galime rinkti informaciją iš vaikų, kaip nurodyta vietos įstatymuose, ir remiantis mūsų rinkodaros ir kita politika, mes įtraukėme atskirus pranešimus, raginančius juos gauti tėvų sutikimą prieš pateikiant bet kokią informaciją ar užsisakant gaminius. Mes galime paprašyti lankytojų įvesti savo gimimo datą ir taip uždrausti nepilnamečiams prieiti prie tam tikrų puslapių, sričių ar paslaugų, ir naudoti slapukus, kad jie negalėtų pasikeisti amžiaus. Mes galime paprašyti jų pateikti vieno iš tėvų el. pašto adresą, kad galėtume susisiekti su juo bei pranešti apie mūsų privatumo politiką ir/arba gauti tėvų sutikimą, kur reikiama. Mes taip pat raginame Jus stebėti ir prižiūrėti savo vaikų veiklą internete. 

Prašome peržiūrėti mūsų privatumo politiką dėl išsamesnės informacijos apie mūsų informacijos rinkimo ir apdorojimo politiką. 

Date: July 2009