Oct,2016

„Mars, Incorporated“ – tarp 12-os geriausių darbdavių pasaulyje

Spalio 31 d., Vienas iš bendrovės „Mars“ prioritetų – kurti tokią kultūrą, kuri leidžia klestėti ir augti kiekvienam čia dirbančiam žmogui. Nuo savanorystės iki geriausių plėtros programų - - mes stengiamės sukurti aplinką, kuri suteikia pasididžiavimo jausmą ir skatina visą gyvenimą trunkantį mokymąsi. Mūsų pastangos nelieka nepastebėtos – šiemet „Mars“ dar pakilo geriausių tarptautinių darbdavių pasaulyje reitinge, kurį kiekvienais metais skelbia organizacija „Great Place to Work“.

„Mūsų žmonės ir unikali kultūra yra tikrasis mūsų raktas į sėkmę. Kolegos visame pasaulyje tiek kaip profesionalai, tiek kaip asmenybės turi galimybę prisidėti prie pokyčių bendruomenėse, kuriose mes gyvename ir dirbame. Būti geriausiųjų sąraše mums yra didelė garbė ir mes didžiuojamės šiuo pasekimu“, - sako „Mars“ personalo ir organizacijos viceprezidentas Ericas Minvielle.

Geriausių pasaulyje Top 25 darbdavių sąraše „Mars, Incorporated“ jau šeštus metus iš eilės, tačiau pirmą kartą jai pavyko pakilti iki 12-os vietos. Pernai bendrovė buvo dvidešimta. Geriausios vietos dirbti rinkimai vyksta vertinant darbuotojų apklausų rezultatus apie tai, kaip jie vertina savo darbą, vadovus, kolegas, suteikiamas galimybes tobulėti, derinti darbą su asmeniniu gyvenimu bei kitus faktorius. Šiemet konkurencija buvo didelė kaip niekad – dėl geriausio darbdavio vardo varžėsi apie 4100 kompanijų.

Pripažinimą „Mars“ padėjo iškovoti didelis savo darbu patenkintų darbuotojų skaičius bei organizacijoje įgyvendinamos įvairios programos – mokymų ir plėtros, „Mars“ ambasadorių bei savanorių.