Odwiedź globalną stronę
Czekolada

Miliardy razy każdego roku, ludzie na całym świecie smakują rezultat naszej pracy.

SNICKERS®

Głodny nie jesteś sobą

Czasami, kiedy jesteś głodny, zachowujesz się jakbyś zmienił się w kogoś zupełnie innego - tracisz pewność siebie, zapał i energię. Sięgnij po Snickersa®. Chrupiące orzeszki, gęsty karmel i czekolada pomogą Ci poczuć się znowu sobą.

2 x SNICKERS®

Dwie porcje

Aż dwa Snickersy® dla tych, którzy podwójnie potrzebują poczuć się znowu sobą lub chcą podzielić się swoim ulubionym batonem.

M&M's®

Czekoladowe M&M'S® lecą w kulki

M&M's® czekoladowe kulki w kolorowej polewie, w wersji z orzechem w środku, lub bez. Rozśmieszają, towarzyszą niezapomnianym chwilom w kręgu znajomych i przyjaciół. Zabawa jest zawsze udana, gdy M&M® są na stole.

TWIX®

Spróbuj obu i wybierz swój

Twix to dwa pyszne batony, nieustannie rywalizujące ze sobą o Twoją uwagę. Chrupiące ciastko, gęsty karmel i pyszna czekolada. Wypróbuj zarówno lewy jak i prawy baton Twix® i zadecyduj, który lepiej Ci smakuje.

MARS®

I jest dobrze

Z batonem Mars® każdy dzień jest dobry. Miłośnicy Marsa® do życia podchodzą z pewnością siebie, odwagą i uśmiechem na ustach. Baton Mars® to wyraz Twojego pozytywnego nastawienia do życia. Delikatna pianka, gęsty karmel i mleczna czekolada to idealna kombinacja w chwilach, kiedy sprawy toczą się po Twojej myśli.

BOUNTY®

Smak raju

BOUNTY® to pyszny batonik z intensywnie kokosowym nadzieniem. Już pierwszy kęs przeniesie Cię na gorącą, rajską wyspę i pozwoli zakosztować smaku egzotyki. Sięgnij po BOUNTY® wtedy, gdy pragniesz oderwać się od rzeczywistości.

MILKY WAY®

Czary z mleka

Pełne wigoru i szczęśliwe dziecko sprawia mamie największą przyjemność. Milky Way® to lekkie i smaczne przekąski z czekoladą i delikatną mleczną pianką. Milky Way® to lubiany batonik przez dzieci, a także ich mamy, które od czasu do czasu, również chętnie sięgają po coś słodkiego.

Lodowe batony

Przełam lody i sięgnij po lodowe batony!

Niepowtarzalny smak twoich ulubionych batonów, w orzeźwiającym, lodowym wydaniu przygotowanym specjalnie na letnie upały. Batony lodowe SNICKERS®, MARS®, TWIX® i BOUNTY® z prawdziwego świeżego mleka, z prażonymi orzeszkami ziemnymi, karmelem, kruchym ciasteczkiem lub kokosem, oblane pyszną czekoladą. Lepiej mieć je pod ręką, gdy wakacyjne słońce nie daje o sobie zapomnieć!

Zdrowie i zdrowe odżywianie

Przeczytaj nasze zobowiązanie.

Nasza historia

Od domowych przysmaków do globalnej firmy.

Zrównoważone zasoby kakao

Odpowiedzialne działanie.