Aplankykite korporacijos svetainę
Kas mes esame
UAB „Mars Lietuva“ – „Mars, Incorporated“, vienos didžiausių šeimos valdomų korporacijų pasaulyje, dukterinė bendrovė, veikianti Lietuvoje.

Daugiau kaip šimtą metų šeimos valdoma „Mars, Incorporated“ visose savo įmonėse laikosi tų pačių penkių principų: kokybės, atsakomybės, bendradarbiavimo, efektyvumo ir nepriklausomumo. Nuolatos stengiamės vadovautis šiais principais, kad ir ką darytume, nes tik taip savo veikla galime būti naudingi žmonėms ir planetai.

„Mars Lietuva“ bendrovėje dirba 800 darbuotojų. Baltijos šalyse esame didžiausi maisto gyvūnams augintiniams gamintojai, kurių metinės produkcijos apimtys siekia 80.000 tonų. WHISKAS®, KITEKAT®, EXELCAT® ir SHEBA® konservuoto gyvūnų augintinių maisto asortimentą sudaro daugiau kaip 190 receptūrų produktų, tiekiamų įvairiomis vienkartinės porcijos dydžio pakuotėmis. Visa tai gaminama Gargžduose ir tiekiama į daugiau kaip 30 Europos šalių.

Be minėto gyvūnų augintinių maisto, bendrovė taip pat organizuoja prekybą pasaulyje gerai žinomais „Mars, Incorporated“ produktais: saldumynais ir ledais MARS®, SNICKERS®, M&M’S®, TWIX®, BOUNTY®, MILKY WAY®, ryžiais ir padažais UNCLE BEN’S®, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais FROLIC® ir NATUSAN® produktais.

„Wrigley“ bendrovė 2008 m. spalio mėnesį tapo „Mars, Incorporated“ dalimi. Lietuvoje organizuojama prekyba šia „Wrigley“ produkcija – kramtomąja guma ORBIT®, dražė SKITTLES® ir pastilėmis LOCKETS®. „Wrigley Baltics“ padalinyje Baltijos šalyse dirba 40 žmonių.

„Mars Lietuva“ - maisto gyvūnams augintiniams ir šokoladinių batonėlių kategorijos lyderė Lietuvoje. SNICKERS® – vienas populiariausių šokoladinių batonėlių tiek mūsų šalyje, tiek visame pasaulyje.

„Mars Lietuva“ – nuolat verslą plečianti bendrovė, kurioje diegiamos pažangiausios technologijos, taikomi racionalios vadybos (angl. Lean) principai. Įmonės veikla buvo įvertinta Nacionaliniu kokybės prizu. Bendrovė rūpinasi darbo vietų saugumu, darbuotojų gerove ir jų kvalifikacijos kėlimu, ji pirmoji ir vienintelė iš Lietuvos įmonių pelnė Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) rengiamo Europos gerosios praktikos konkurso apdovanojimą. 2009 metais Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose užsienio įmonių kategorijoje bendrovė pelnė Bendruomeniškiausios įmonės apdovanojimą, o 2012 m. už brandžią ir naujovėmis gausią socialinę ir aplinkosauginę veiklą bendrovė įvertinta pagrindiniu Socialiai atsakingos įmonės prizu.

Laikydamiesi tvarios plėtros principų vartotojams siūlome visame pasaulyje populiarius produktus, kurie tikrai suteiks džiaugsmingų akimirkų.

Į viršų ^

Penki principai

Kiekvienas darbas grindžiamas mūsų principais, suteikiančiais laisvę pokyčiams.

Įsipareigojimai

Sužinokite, kuo mes tikime ir kaip plėtojame veiklą visame pasaulyje.