Mars, Incorporated – Global Petcare, Chocolate, Food, Candy, and Drink Brands

COŚ W LWIM ROZMIARZE DZIEJE SIĘ
W MARSIE!

Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), FINCH oraz firma Mars, Incorporated ogłosili utworzenie Funduszu „The Lion’s Share”, powołanego na rzecz poprawy życia dzikich zwierząt na całym świecie.

Dowiedz się więcej

Działamy na

swój sposób


Od ponad 100 lat Współpracownicy firmy Mars uprawiają sztukę i naukę tworzenia produktów i usług uwielbianych przez konsumentów. Lubimy mawiać, że odczuwamy „zdrowe niezadowolenie ze status quo”. To sprawia, że nieprzerwanie ewoluujemy i rozwijamy się, jako firma – i zawsze dążymy do tego, aby sposób naszej pracy był urzeczywistnieniem Pięciu Zasad. Jest to sedno naszego rodzinnego biznesu. To wyzwanie, które daje satysfakcję!

Dowiedz się więcej o nas

Marki, które

dobrze znasz


Istnieje powód, dla którego nasze światowej klasy marki są na rynku od ponad 100 lat. Naszym celem zawsze było i jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług w atrakcyjnej cenie. Każdego dnia dokładamy starań, aby sprawić przyjemność i dać satysfakcję setkom milionów ludzi i zwierząt na całym świecie…

Dowiedz się więcej o naszych markach

Kariera, która

znaczy więcej

Praca w Marsie ma znaczenie. Jeżeli z pasją podchodzisz do marek, które mają wpływ na życie, a dodatkowo pragniesz być częścią rozwijającego się biznesu, który każdego dnia pozytywnie oddziałuje na ludzi i ich zwierzęta, to Mars może być dla Ciebie doskonałym miejscem pracy. Nie jesteśmy ekstrawaganccy. Nie mamy narożnych biur, z których roztaczają się obłędne widoki. Ale pracujemy wśród wspaniałych ludzi, którzy podzielają nasze ambicje zawodowe, w tym pragnienie, aby nieco polepszyć ten świat.

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju kariery