Mars, Incorporated – Global Petcare, Chocolate, Food, Candy, and Drink Brands

Mars Polska i Fundacja „Dr Clown”
podwajają liczbę szpitali, w których
organizują dla dzieci zajęcia w
towarzystwie psów

Przyjaciel, przewodnik, obrońca, terapeuta – jednym słowem: pies.

Dowiedz się więcej

Działamy na

swój sposób


Od ponad 100 lat Współpracownicy firmy Mars uprawiają sztukę i naukę tworzenia produktów i usług uwielbianych przez konsumentów. Lubimy mawiać, że odczuwamy „zdrowe niezadowolenie ze status quo”. To sprawia, że nieprzerwanie ewoluujemy i rozwijamy się, jako firma – i zawsze dążymy do tego, aby sposób naszej pracy był urzeczywistnieniem Pięciu Zasad. Jest to sedno naszego rodzinnego biznesu. To wyzwanie, które daje satysfakcję!

Dowiedz się więcej o nas

Marki, które

dobrze znasz


Istnieje powód, dla którego nasze światowej klasy marki są na rynku od ponad 100 lat. Naszym celem zawsze było i jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług w atrakcyjnej cenie. Każdego dnia dokładamy starań, aby sprawić przyjemność i dać satysfakcję setkom milionów ludzi i zwierząt na całym świecie…

Dowiedz się więcej o naszych markach

Kariera, która

znaczy więcej

Praca w Marsie ma znaczenie. Jeżeli z pasją podchodzisz do marek, które mają wpływ na życie, a dodatkowo pragniesz być częścią rozwijającego się biznesu, który każdego dnia pozytywnie oddziałuje na ludzi i ich zwierzęta, to Mars może być dla Ciebie doskonałym miejscem pracy. Nie jesteśmy ekstrawaganccy. Nie mamy narożnych biur, z których roztaczają się obłędne widoki. Ale pracujemy wśród wspaniałych ludzi, którzy podzielają nasze ambicje zawodowe, w tym pragnienie, aby nieco polepszyć ten świat.

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju kariery