Mars, Incorporated – Global Petcare, Chocolate, Food, Candy, and Drink Brands

Dziecko i pies – wyjątkowa relacja.

O wzajemnych korzyściach dla
człowieka i zwierzęcia.


Photo by Nathan Hanna on Unsplash

Obecność czworonoga w domu wpływa na wszystkich domowników. Pies stając się pełnoprawnym członkiem całej rodziny, będzie niezastąpionym kompanem zabaw, motywatorem do regularnych spacerów oraz nieodłącznym towarzyszem wielu codziennych aktywności.

Dowiedz się więcej

Działamy na

swój sposób


Od ponad 100 lat Współpracownicy firmy Mars uprawiają sztukę i naukę tworzenia produktów i usług uwielbianych przez konsumentów. Lubimy mawiać, że odczuwamy „zdrowe niezadowolenie ze status quo”. To sprawia, że nieprzerwanie ewoluujemy i rozwijamy się, jako firma – i zawsze dążymy do tego, aby sposób naszej pracy był urzeczywistnieniem Pięciu Zasad. Jest to sedno naszego rodzinnego biznesu. To wyzwanie, które daje satysfakcję!

Dowiedz się więcej o nas

Marki, które

dobrze znasz


Istnieje powód, dla którego nasze światowej klasy marki są na rynku od ponad 100 lat. Naszym celem zawsze było i jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług w atrakcyjnej cenie. Każdego dnia dokładamy starań, aby sprawić przyjemność i dać satysfakcję setkom milionów ludzi i zwierząt na całym świecie…

Dowiedz się więcej o naszych markach

Kariera, która

znaczy więcej

Praca w Marsie ma znaczenie. Jeżeli z pasją podchodzisz do marek, które mają wpływ na życie, a dodatkowo pragniesz być częścią rozwijającego się biznesu, który każdego dnia pozytywnie oddziałuje na ludzi i ich zwierzęta, to Mars może być dla Ciebie doskonałym miejscem pracy. Nie jesteśmy ekstrawaganccy. Nie mamy narożnych biur, z których roztaczają się obłędne widoki. Ale pracujemy wśród wspaniałych ludzi, którzy podzielają nasze ambicje zawodowe, w tym pragnienie, aby nieco polepszyć ten świat.

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju kariery