Global
Mars Home page

СПЕЦІАЛЬНІ КОМЕНТАРІ ДЛЯ БАТЬКІВ

На вебсайтах компанії Mars може міститися інформація про корми для тварин, харчові та інші продукти, рекламні акції, розіграші, конкурси, розваги, інші характерні особливості товарів, інформація про нашу компанію, можливість пошуку роботи,  та  можливість робити покупки в режимі онлайн. Більшість наших вебсайтів призначені, в першу чергу, для дорослих (повнолітніх) споживачів. Згідно з нашою глобальною політикою маркетингу продуктів харчування, Mars застосовує практику адресного маркетингу кондитерських виробів та інших продуктів харчування, що переважно розрахована на дорослих споживачів. При цьому, для дітей передбачені маркетингові послання тільки про продукцію, призначену для дітей старшого віку. Наші продукти не рекламуються в інших засобах масової інформації з метою зацікавлення в наших вебсайтах дітей віком до 13 років. Компанія Mars також запроваджує допустимі методи обмеження можливостей дітей віком до 13 років завантажувати заставки та ігри, або ж мати доступу до інших функцій на певних сайтах, що відповідає взятим на себе зобов’язанням, згідно з нашою глобальною практикою адресного маркетингу.

Для цілей забезпечення конфіденційності інформації та інших цілей, згідно з місцевими законами, термін «дитина» в різних юрисдикціях може дещо різнитися.  На веб-сайтах, де ми можемо збирати інформацію від дітей, як це визначено місцевим законодавством, і відповідно до нашої маркетингової та інших політик, ми розміщуємо спеціальні повідомлення, що закликають дітей отримати дозвіл батьків перед наданням будь-якої інформації або замовленням продукції. Ми можемо запропонувати відвідувачам вказати дату народження, щоб обмежити доступ неповнолітніх до певних сайтів, розділів або функцій. Також ми можемо використовувати файли cookies, щоб запобігти зміні вказаного ним віку. Ми можемо попросити дітей вказати адресу електронної пошти батьків, щоб ми могли зв'язатися з батьком / матір’ю для їх повідомлення про нашу політику конфіденційності та / або отримати згоду батьків, якщо необхідність такої згоди передбачена. Ми також закликаємо Вас відстежувати та контролювати діяльність Ваших дітей в Інтернеті.

Будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою дотримання конфіденційності, де більш детально описано про методи, які використовуються нашою компанією для збирання та оброблення інформації.

Публікація: Червень 2019 року